האושר שמעבר לפינה

קמתם בבוקר אחרי סוכות? אחרי זמן חיבור משפחתי, אחרי מטעמי החגים, טיולים ומנוחה? ומה עכשיו? איך משדרגים עוד את החיים וחיים אותם בצורה מלאה, משגשגת, במקסימום מימוש ושמחה? לשם זה צריכים חברים.

ובכן, הורגלנו לחשוב שאפשר לבד. אפשר לקבל מאה במבחן לבד, ואפשר להשיג תארים לבד, וגם להגיע למקום הראשון בתחרות ריצה לבד. אבל יש דברים שמלכתחילה נועדו להצליח בהם ביחד, והדבר העיקרי והראשון הוא האושר שלנו.

לא בכדי ישנם רגשות שליליים, לא בכדי יש ריבים בין אנשים, לא בכדי יש פירוד בין מדינות. ואפשר לומר שיש הרבה מזה בימינו. נשאלת השאלה: למה כל זה? את מה זה משרת? מנסים למצוא פתרון כמו עכברים במבוך, אבל פתרון אין.

אז שומעים חדשות, בולעים את ה"צפרדעים" שצצות בדמות של אסונות טבע, מלחמות ועוד.. ומנסים ללכת בין הטיפות ולקוות לטוב.

מדוע אנו לא יודעים מה טומן, מה צפוי לנו ברגע הבא? האם אנו לא חיה מספיק חכמה שיכולה לדעת איזה מעשה יביא לאיזו תוצאה? הייתכן? ייתכן או לא ייתכן, זו עובדה.

אנו לא באמת חיים במציאות שבה חוסר הוודאות הוא מנת חלקנו. אלא, שעל מנת להבין מה מתרחש ולמה, עלינו לדעת מהם החוקים המתקיימים במערכת בה אנו חיים, לצורך העניין נקרא לה: מערכת הטבע.

איך לומדים וממי לומדים על מערכת הטבע, על מנת שנוכל לשלוט בחיינו? לומדים זאת בחכמה נפלאה ומופלאה שהוכנה לנו על ידי אנשים שהשיגו את התוכנה שמפעילה את הכל. לאנשים האלה קוראים מקובלים והחכמה שהם פורשים בפנינו קוראים, חכמת הקבלה.

חכמת הקבלה היא שיטה מופלאה, חכמה נפלאה המאפשרת לנו לחיות חיים טובים, מלאים ומאושרים. תוך שליטה מלאה שלנו על החיים שלנו. ואחד הדברים הכי מיוחדים בה, שכשלומדים אותה ביחד, מגלים עולם נפלא ומלא בכל טוב. מגלים שבקשרים בינינו קיים כל הטוב ואושר אינסופי.